Jutro kolejne strzelanie z „Sokołem”
Już jutro kolejna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich w ramach Otwartej Ligi Strzeleckiej Sokoła. Wszystkich sympatyków strzelectwa zapraszamy do Strzelnicy LOK Leszno przy placu Tadeusza Kościuszki.
