|

Sobota w Lesznie

CF6A5473Sobota w Lesznie to wiele ciekawych wydarzeń. Poniżej krótka lista propozycji na spędzenie dzisiejszego dnia.

W Hali Trapez w dniach 07-08 maja odbędą się Mistrzostwa Polski kadetów młodszych i starszych oraz juniorów w kickboxingu w wersji Light-Contact i Piontfighting. Organizatorem imprezy jest Polonia 1912 Leszno oraz PZKB. Drużynę KS Polonia 1912 Leszno reprezentować będzie 15 zawodników. Miejscem spotkania jest leszczyńska hala Trapez przy ul Zygmunta Starego 1. Początek w sobotę o godz. 9:00. Zakończenie w niedzielę o godz. 15:00. Wstęp Wolny.

Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie zaprasza na otwarcie wystawy poświęconej 17 Pułkowi Ułanów Wielkopolskich połączone z wykładem okolicznościowym Majora Krzysztofa Handke. Początek o godz. 12:00.

Polonia 1912 Leszno organizuje mecz IV ligi piłki nożnej. Przeciwnikiem leszczynian będzie drużyna LKS Ślesin. Spotkanie odbędzie się na stadionie lekkoatletycznym przy ul. 17 Stycznia w Lesznie. Początek o godz. 17:00.

Derby Wielkopolski w Hali Trzynastka. MKS Real-Astromal Leszno organizuje mecz I ligi mężczyzn w piłce ręcznej. Przeciwnikiem leszczynian będzie drużyna MKS Poznań. Spotkanie odbędzie się w Hali Trzynastka przy ul. Rejtana 1 w Lesznie.

W sobotni wieczór żużlowiec leszczyńskiej Fogo Unii Piotr Pawlicki będzie startował w 3 rundzie kwalifikacyjnej eliminacji do Speedway Grand Prix 2017. Zawody odbędą się na stadionie Pista Olimpia we Włoskim Terenzano. Początek o godz. 20:30.

Podobne wpisy