Niedziela w Lesznie

Unia-Leszno-logoNiedziela w maju z pewnością stoi pod znakiem przyjęć komunijnych. Ci z państwa, którzy nie wybierają się na uroczystość przyjęcia I Komunii Świętej być może skuszą się na jedną z poniższych propozycji.

KS Szawer Leszno organizuje mecz III rundy Drużynowych Mistrzostw Polski w speedrowerze. Przeciwnikiem LKS Szaweru będzie drużyna ULKS Mustang Żołędowo. Spotkanie odbędzie się na Torze Speedrowerowym przy ul. 17 Stycznia. Początek o godz. 13:30.

Unia Leszno obchodzi 78. urodziny powstania klubu. Dokładnie 8 maja 1938 roku został założony najbardziej utytułowany żużlowy klub w Polsce. W niedzielę żużlowcy Fogo Unii Leszno podejmują na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę ROW Rybnik. Jest to spotkanie V rundy PGE Speedway Ekstraligi. Początek zawodów żużlowych o godz. 17:00.

Murphy’s Irish Pub Leszno organizuje sztukę komediową w postaci monologu przed publicznością – Stand-Up Comedy. W Lesznie będziemy gościć mistrza żartu Sebastiana Rejenta oraz producenta klipów na Youtube Adama Bendlera. Miejscem spotkania jest Murphy’s Irish Pub przy ul. Krótkiej 3 w Lesznie. Początek o godz. 18:00.

Podobne wpisy