|

Piątek w Lesznie

20160427193119480Od dawna piątek nie był tak słoneczny. Dziś zdecydowanie warto wyjść z domu, a po spacerach koniecznie trzeba zabrać dzieci na koncert Stwora Głodomora.

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie organizuje koncert Stwora Głodomora. Kto w dzieciństwie lubił Muppety, albo bał się stworów z szafy, powinien zabrać ze sobą dzieci i obejrzeć koncert Stwora Głodomora. Wśród muzycznych przebojów dla dzieci pojawiają się Stwory Głodomory, głodne wiedzy, ale również śmiechu i zabawy. To unikalne połączenie postaci lalkowych i aktorów — wokalistów tworzących rozrywkowe widowisko z nutą dydaktyczną dla widza w każdym wieku.  Początek: godz. 17, sala widowiskowa MOK. Bilety w cenie 5 zl do nabycia w MOKu. Przy zamówieniach  zbiorowych  (powyżej  10  osób)  upust.

Galeria Sztuki Współczesnej ART. Dziewiątka przy Gimnazjum nr. 9 w Lesznie zaprasza na wernisaż wystawy obrazów Kamil Seń “Tło”. Miejscem spotkania jest Galeria Sztuki Współczesnej Art. Dziewiątka przy Gimnazjum nr. 9 w Lesznie przy ul. Stanisława Szczepanowskiego 14. Początek o godz. 18:00.

Podobne wpisy