Byki powoli wracają na tor

Sezon żużlowy zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy test-mecz na torze w Lesznie zaplanowano na 13 marca. Tymczasem przypomniała nam o sobie zima. Warunki są na tyle niesprzyjające, że pod znakiem zapytania jest pierwszy termin wyjazdu żużlowców na tor w Lesznie.

Kilka dni temu pierwsze kółka przed nowym sezonem na torze w Lginiu pokręcił Tobiasz MusielakNareszcie w mundurze ! Dziękuję Tomkowi Dutce za udostępnienie i jednocześnie świetne przygotowanie toru w Lginiu. Wyczekiwany czas właśnie nastał – nie krył swojej radości kapitan leszczynskich Byków.

Wczoraj z kolei pierwszy raz na motocyklu żużlowym zasiadł Emil SajfutdinowMój sezon 2016 dzisiaj się rozpoczął … Dzięki pomocy rodziny Pavlic miałem okazje pojeździć na torze w Gorican i w tym miejscu bardzo bym chciał Wam przyjaciele podziękować – przekazał za pośrednictwem portalu facebook Rosjanin.

Jeśli warunki pogodowe nie ulegną poprawie i tor na stadionie im. Alfreda Smoczyka nie będzie gotowy, prawdopodobnie żużlowcy Unii Leszno na swoje pierwsze jazdy w tym roku wybiorą się do Lginia.

emil
Źródło: facebook.com/EMILRACINGFANPAGE/
tobiasz
Źródło: facebook.com/musielakracing

Podobne wpisy