|

Zaginął Damian Florczyk

florczyk-damianKomenda Powiatowa Policji w Gostyniu prowadzi poszukiwania za zaginionym Damianem Florczykiem.

Zaginiony w dniu 22 października 2016 roku około godziny 19:15 wyszedł z domu nie mówiąc rodzinie dokąd się udaje. Po jakimś czasie matka poszukiwanego znalazła u niego w pokoju dwa listy o treści sugerującej, że może targnąć się na swoje życie.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna został zawieziony przez kolegę na dworzec PKP w Jarocinie. Od tego czasu do chwili obecnej zaginiony nie nawiązał żadnego kontaktu z osobami najbliższymi, nie powrócił również do miejsca zamieszkania.

Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego, znają jego aktualne miejsce pobytu lub mogą udzielić informacji na temat jego losów, prosimy o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Gostyniu, pod numerami telefonów: KPP Gostyń tel. : 65 5758200, 575 8270 lub pod numer alarmowy 997.


AKTUALIZACJA: Zaginiony odnalazł się na Podhalu.


 

florczyk-damian

Damian Florczyk

ur. 07.05.1973 r. w Gostyniu

zam. 63-810 Karolew 24/1

Rysopis: wzrost około 180 cm, waga 80 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, twarz owalna, uszy przylegające.

Znaki szczególne: brak

Ubiór: W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie (prawdopodobnie koloru czarnego), kurtkę z kapturem koloru czarnego , buty trekkingowe.

Podobne wpisy