|

Czas na pierwsze punkty! W niedzielę mecze z Piastem i UKS-em

plakatyFanów tenisa stołowego w naszym regionie w najbliższą niedzielę czekają kolejne emocje. W Dąbczu zostaną rozegrane spotkania trzeciej serii 3. ligi w grupie południowej. Rezerwy Wametu podejmą Piast Ostrzeszów i UKS Daniszyn.

Początek zmagań na 3-ligowym froncie jest trudny dla drugiego zespołu Wametu. Beniaminek przegrał wszystkie dotychczasowe spotkania i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Szansę na poprawę tego dorobku drużyna z gminy Rydzyna będzie miała w niedzielę, gdy zmierzy się m.in. z innym benimiankiem – UKS-em Daniszyn.

Niedzielną rywalizację zainauguruje jednak starcie Wametu II z Piastem Ostrzeszów. Faworytem tej konfrontacji są ostrzeszowianie, którzy w trzech dotychczasowych meczach zainkasowali cztery punkty. Piast pokonał UKS Daniszyn 7:3 i Smecz Konin 6:4 oraz uległ spadkowiczowi z 2. ligi – Górnikowi Kłodawa 3:7. Siłą “napędową” drużyny z Ostrzeszowa są byli gracze Ochmana Raszków – Robert Mądry i Marcin Drozdowski.

W drugim spotkaniu trzeciej serii druga ekipa z Dąbcza podejmie UKS Daniszyn. Zespół oparty głównie na byłych zawodnikach Doliwy Rozdrażew, w aktualnym sezonie odniósł jedno zwycięstwo w trzech meczach. Beniaminek pokonał w drugą niedzielę października na wyjeździe Smecz Konin 6:4. W pozostałych dwóch spotkaniach Zespół z Daniszyna przegrał z Piastem Ostrzeszów 3:7 i Górnikiem Kłodawa 3:7.

Pierwszy niedzielny pojedynek w hali sportowej w Dąbczu rozpocznie się o godzinie 10. Cztery godziny później dojdzie do konfrontacji Wametu Dąbcze II z UKS-em Daniszyn. Wstęp wolny.

Plan niedzielnych spotkań:
godz. 10:00 Wamet Dąbcze II – Piast Ostrzeszów
godz. 14:00 Wamet Dąbcze II – UKS Daniszyn

Podobne wpisy