|

X Targi Dom i Ogród

100_0689Dziś o godzinie 10:00 w Hali Trapez w Lesznie rozpoczęły się X Targi Dom i Ogród. Organizatorem wydarzenia jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie. Wstęp na targi jest bezpłatny. Wszystkie osoby, które dziś nie miały okazji zjawić się w Trapezie, mogą to zrobić jeszcze jutro, do godziny 16:00.

W sobotę od samego rana parkingi zarówno pod halą Trapez, jak i pobliskim CH Manhattan, były szczelnie wypełnione samochodami. Znalezienie wolnego miejsca było nie lada wyzwaniem. Powód? X Targi Dom i Ogród. Organizator wydarzenia –  Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie zadbała o to, aby ściągnąć wystawców prezentujących szeroki wachlarz produktów i usług dla domu i ogrodu. Efekt? Bardzo wielu leszczynian zdecydowało się spędzić sobotni dzień właśnie w Trapezie.

Przed halą rozmieszczone zostały przede wszystkim stanowiska z roślinami. Zwiedzający mogli wybierać z szerokiej palety nasion, kwiatów, bylin, krzewów, drzewek owocowych i wielu, wielu innych. Z kolei wewnątrz hali swoje punkty mieli wystawcy zajmujący się rozwiązaniami dla domu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z X Targów Dom i Ogród.

Podobne wpisy