|

Wtorek w Lesznie

Zespół Szkół Ekonomicznych w LesznieZapraszamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń na dzisiejszy dzień.

Komitet Organizacyjny organizuje koncert charytatywny “Ekonomik gra dla Agi”. Podczas Festynu zostanie przeprowadzona aukcja, z której cały dochód zostanie przekazany na kosztowne leczenie Agnieszki Szczepańskiej. Gościem specjalnym będzie Chuc Frazier z USA. Miejscem spotkania jest Boisko Zespołu Szkół Ekonomicznych przy ul. Poniatowskiego 2 w Lesznie. Początek o godz. 16:00. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. oraz Szkoła Programowania Hour of Code organizują Klub Gier Planszowych oraz Eliminacje do Mistrzostw Polski – Królestwo w Budowie. Miejscem spotkania jest Inkubator Przedsiębiorczości w Lesznie przy ul. Geodetów 1. Początek o godz. 17:00.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie organizuje ostatni wykład dr. Bartłomieja Sipińskiego pt. “Spotykając się na ścieżkach wolności”. Jest to spotkanie w ramach cyklu wykładów “Filozofia jest literaturą, literatura jest filozofią”. Miejscem spotkania jest “Galeria Lochy” MBP, przy ul. B. Chrobrego 3 w Lesznie. Początek o godz. 18:00.

MOSiR Leszno organizuje 8 kolejkę ALLO – Amatorskiej Leszczyńskiej Ligi Orlika. Miejscem spotkania jest Orlik Ćwicznia w Lesznie. Początek o godz. 19:00.

Podobne wpisy