|

Ekonomik gra dla Agi

plakat dla agiAgnieszka Szczepańska uczy w Ekonomiku języka angielskiego. Od około 2 lat zmaga się z nowotworem zlokalizowanym w głowie. W 2014 zorganizowano dwa koncerty wraz ze zbiórką pieniędzy, z której dochód wsparł kosztowną terapię Agnieszki.

Wysiłek ten nie poszedł na marne. W 2015 roku Agnieszka dowiedziała się, że guz zmniejszył się znacznie, podzielił na mniejsze części, a pod nim występuje zdrowa tkanka, co pozwala lekarzom rokować bardzo dobrze. Teraz potrzebna jest operacja i utalentowany chirurg oraz niezwykle drogie lekarstwo importowane z USA. Miesięczna porcja leku to koszt ok. 13 tys. zł, co przekracza możliwości państwa Szczepańskich.

Już 7 czerwca we wtorek o godzinie 16.00 na boisku ZSE przy ul. Poniatowskiego w Lesznie odbędzie się specjalny festyn charytatywny. Podczas Festynu zostanie przeprowadzona aukcja, z której cały dochód zostanie przekazany na kosztowne leczenie nauczycielki. Będzie można wylicytować między innymi lot szybowcem z instruktorem od Aeroklubu Leszczyńskiego, pobyt w apartamencie w Karpaczu od Apartamenty Grześkowiak, bilet wstępu do parku rozrywki Energylandia w Zatorzu pod Krakowem od Biura Podróży Kompas Travel, kolację w Zamku w Rydzynie, ręcznie malowane kubki od artystki Szaloika i wiele innych atrakcyjnych fantów.

Na specjalnie rozstawionej scenie zagrają zespoły dziecięce i młodzieżowe oraz Sunday Morning z Leszna, a wraz z nimi gość specjalny z USA, Chuc Frazier. Muzyk grał z wieloma składami bluesowo – jazzowymi w rodzinnym Houston. Nagrywał dla takich sław jak Miles Davis. Warto przyjść 7 czerwca na boisko Ekonomika. Nie tylko na niezwykle interesujący występ muzyczny, ale przede wszystkim by pomóc i okazać leszczyńskie bycze serca. W przypadku niepogody organizatorzy przeniosą imprezę do szkolnej auli.

Pieniądze, tak potrzebne w tej sytuacji, cały czas można wpłacać na konto, które Fundacja Centrum Sztuki Integracja z Leszna otworzyła dla Agnieszki. Numer konta to 92114020040000310276146018 – z dopiskiem “Dla Agi”.

(PS)

Podobne wpisy