|

Spięcie na linii Musielak – kibice

Tobiasz Musielak (Unia Leszno)Wczoraj na swoim profilu na portalu facebook kapitan Fogo Unii Leszno zamieścił wpis, w którym odniósł się do wypowiedzi kibiców Byków kierowanych do zawodników. Na reakcję środowisk kibicowskich nie trzeba było długo czekać.

Tobiasz Musielak nie przebierał w słowach – Czy słabe wyniki to powód, by nazywać mnie, czy któregoś z kolegów drużyny “szmatą”, “ku…”,”zerem”?!? Czy w swojej pracy chcielibyście być najgorszymi pracownikami i takimi słowami motywowani do działania? Czy chcielibyście wyjść po meczu i podziękować sympatykom za przyjazd, a w zamian otrzymać porcję bluzgów? – tak brzmi jeden z fragmentów wpisu “Tofeeka” na Facebooku (pisownia oryginalna). Całość wpisu dostępna tutaj.

Kibice Byków nie pozostali obojętni na słowa kapitana drużyny. Na stronie Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Unia Leszno na portalu facebook ukazało się oświadczenie. – Bardzo dziwi Nas za to oburzenie Was – zawodników – postawą swoich kibiców wobec formy jaką prezentujecie w tym sezonie, a przede wszystkim wobec Waszego zachowania w obliczu takiej własnej dyspozycji. Kibic jako najważniejszy sponsor klubu czy wam się to podoba czy nie ma prawo WYMAGAĆ! Bez Kibiców ten jak i żaden inny sport nie ma racji bytu… – czytamy we fragmencie oświadczenia. Całość oświadczenia dostępna tutaj.

Podobne wpisy