|

Rowerem po regionie

RowerowkaW najbliższy piątek odbędzie się wyjątkowa wycieczka rowerowa po okolicach Leszna. Dlaczego wyjątkowa? Wszystko z tego względu, że odbędzie się ona wieczorową porą.

Aby wziąć udział w Nocnej Rowerówce, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zarejestrowani uczestnicy mają zapewnione ubezpieczenie i smaczny posiłek na mecie rajdu. Start rowerowej wyprawy umiejscowiony został na stadionie w Pawłowicach. Dokładna godzina startu imprezy podawana jest tylko zarejestrowanym uczestnikom. Trasa liczy około 20 km i biegnie zakątkami leszczyńskiego regionu.

Meta znajduje się na terenie Dworku Jeziorki. Organizatorzy planują dotrzeć tam ok. godz. 23.30. Ponieważ wycieczka odbywać się będzie po zmroku, rowery uczestników muszą być prawidłowo oświetlone. Dodatkowo organizatorzy przygotowali dla uczestników konkurs na najlepiej oświetlony rower.

Zapisywać się można w Lesznie w Informacji Turystycznej (infotur@leszno.pl, 65 529 81 91) oraz w  Urzędzie Gminy Krzemieniewo (tel. 65 536 92 31, bok@krzemieniewo.pl).

 

Podobne wpisy