|

Prezydent podziękował medalistom

medalisci-kickboxinguW czwartek u prezydenta Leszna Łukasza Borowiaka pojawili się młodzi zawodnicy i trenerzy sekcji kickboxingu Polonii 1912 Leszno. Była to okazja to podziękowań za zdobyte medale.

W zakończonych niedawno mistrzostwach świata w Dublinie młodzi zawodnicy z sekcji kickboxingu Polonii wywalczyli trzy medale. Złoty medal w kategorii 48 kg zdobyła Zuzanna Licha, srebro w kategorii 54 kg wywalczył Mikołaj Mańka, a brązowy krążek w kategorii 51 kg przywiózł do Leszna Dawid Tomczak. Zawodników do turnieju i mistrzowskiej formy przygotowała Cecylia Pudlicka.

Widzimy się już po raz kolejny, a to świadczy o tym, że klub Polonia 1912 Leszno i szef sekcji Albin Pudlicki oraz Cecylia Pudlicka wykonują niesamowitą pracę, a dodatkowo mały naprawdę rewelacyjną młodzież. Dziękujemy wam za to, że promujecie nasze miasto i osiągacie tak dobre wyniki. Dziękuemy trenerom i działaczom, że poświęcają swój cenny czas dla was i dla klubu – mówił podczas spotkania prezydent Łukasz Borowiak.

Wszyscy medaliści oraz trener Cecylia Pudlicka zostali nagrodzeni przez prezydenta upominkami.