Otwarcie Teatru Miejskiego w Lesznie (galeria)
W sobotę odbyła się oficjalna inauguracja Teatru Miejskiego w Lesznie. To był z pewnością niezapomniany wieczór dla wszystkich obecnych gości.
Dziś w Lesznie wiele wydarzeń sportowych. Sprawdź, gdzie warto się wybrać w sobotę.
Na wtorek zaplanowano ostatnią, 14. kolejkę zmagań w fazie zasadniczej Elitserien. W szwedzkiej elicie zobaczymy dziś pięciu reprezentantów Fogo Unii Leszno.
Prezydent Miasta Leszna zaprasza na ostatnią IV edycję z cyklu „Rynki Śniadaniowe”. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Leszno.
O godz. 13:30 na placu przy Centrum Handlowym Manhattan w Lesznie rozpoczął się XV Międzynarodowy Festiwal Muzyki i Folkloru.
Dziś od godzin porannych lewy pas ruchu na wiadukcie w kierunku Wschowy został wyłączony z użytkowania. Wznowiono remont nawierzchni, który potrwa kilka dni.
W poniedziałkowe popołudnie we Wrzosowym Zakątku przy ulicy Leszczyńskich odbyło się spotkanie autorskie z Jolantą Bartoś, autorką “Niepokornej”.