|

Oceniamy żużlowców Fogo Unii (2)

Ależ to był łomot! Żużlowcy Apatora poużywali sobie na Fogo Unii do woli. Oceniliśmy naszych zawodników naprawdę surowo. 


Odwiedź nasze social media:

Oceniamy występy leszczyńskich zawodników w skali szkolnej. 

Bartosz Smektała: 9 (3,0,2,1,1,1,1)

Huknął ze startu w biegu otwarcia i nie było co zbierać. Dobrego wrażenia nie podtrzymał w wyścigu piątym, gdy dał się objechać nawet Pawłowi Przedpełskiemu. W swoich czterech ostatnich wyścigach bohatersko pokonywał kolegów z pary. Gratulujemy. 

Nasza ocena: 2

Andrzej Lebiediew: 5+2 (2*,2,1*,0,w,0)

Na początku spotkania zadbał o show będąc jednocześnie skutecznym. Jego pojedynki z Dudkiem i Sajfutdinowem oglądało się na wdechu. Stracił jednak swoje atuty w drugiej części spotkania, a jego upadek odebrał gościom resztki szans na korzystny wynik. 

Nasza ocena: 3

Grzegorz Zengota: 11+1 (1*,3,3,3,0,1,0)

Po raz kolejny zupełnie pogubił się w drugiej części meczu. Mimo to był zdecydowanie najlepszy w szeregach Fogo Unii. Jako jedyny tego dnia pokonał Emila Sajfutdinowa. Z czterech indywidualnych zwycięstw gości w tym spotkaniu, aż trzy były jego dziełem. 

Nasza ocena: 4

Keynan Rew: 4 (1,2,1,-,0,-)

Punkty przywiózł, a jakże! Zadowoleni z niego jednak nie jesteśmy. W pokonanym polu zostawił wyłącznie Pawła Przedpełskiego i Mateusza Affelta. Ciągle wiele pracy przed nim. 

Nasza ocena: 3

Czytaj także:

Damian Ratajczak: 1 (1,0,0)

Wolelibyśmy wcale nie komentować jego występu. Dał się przywieźć w biegu młodzieżowym bardzo słabej parze juniorów Apatora. W drugim wystartował dramatycznie słabo i nie podłączył się do walki. Później przegrał na trasie z Pawłem Przedpełskim. 

Nasza ocena: 1

Antoni Mencel: 1 (0,0,1)

Nie zaistniał nawet w rywalizacji młodzieżowej, a to źle wróżyło na resztę spotkania. W drugim biegu sensacyjnie wyszedł wspólnie z Zengotą na 5:1, ale zaczął jeździć w poprzek toru i spadł na koniec stawki. Ewidentnie brakuje mu jeszcze umiejętności jeździeckich.

Nasza ocena: 1

Czytaj także:

Podobne wpisy