|

Prace remontowe zostały przerwane

Wczoraj, 15 kwietnia, Miasto Leszno przekazało firmie Strabag S.A. plac budowy dot. robót w obrębie Wiaduktu im. Stefana "Grota" Roweckiego.

Wiadukt LesznoUrząd Miasta Leszna oraz Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informują, ze względu na prognozowane opady deszczu do końca tygodnia nie będą realizowane prace remontowe na wiadukcie.

Wczoraj drogowcy rozpoczęli remont nawierzchni na wiadukcie im. gen. Stefana “Grota” Roweckiego w Lesznie. Z ruchu został wówczas wyłączony prawy pas od skrzyżowania z Alejami Krasińskiego w kierunku zjazdu do dworca kolejowego. Prace remontowe zostały jednak przerwane ze względu na spodziewane opady deszczu.

Prace remontowe mają zostać wznowione w najbliższy poniedziałek i będą trwały przez 3-4 dni (w przypadku korzystnych warunków atmosferycznych).

Przypomnijmy, że realizowane prace polegają na uzupełnieniu ubytków masy bitumicznej oraz na frezowaniu uszkodzonej części ścieralnej nawierzchni. W trakcie jej wykonywania ruch pojazdów będzie odbywać się tylko jednym pasem ruchu.  W pierwszej kolejności remont nawierzchni będzie realizowany na północnej estakadzie (tj. w kierunku Wschowy), następnie prace remontowe zostaną przeniesione na estakadę południową (tj. w kierunku centrum Leszna) oraz obręb skrzyżowania z ulicą Wolińską.

Podobne wpisy