|

“19 marzeń” z Henrykowa

źródło: schronisko.leszno.pl
źródło: schronisko.leszno.pl

„19 Marzeń” to tytuł sesji zdjęciowej zorganizowanej przez Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Henrykowie. Akcja ma na celu ułatwienie mieszkańcom schroniska znalezienia nowego domu.

Tytuł sesji nawiązuje do dziewiętnastu pupili ze schroniska przedstawionych na fotografiach wykonanych przez Natalię Górecką. Każdy z psiaków marzy o domu, miękkim posłaniu, własnej miseczce, czy zabawce. Najbardziej pupilom brakuje miłości oraz bliskości człowieka. Tym razem czworonogom towarzyszyła piątka psich miłośniczek.

– Najbardziej na sercu leży nam los tych najsłabszych, najsmutniejszych, które domu potrzebują na już- niewidomy Złoty/Wetuś, bezzębny staruszek Myszorek i przerażona Franka. To są nasze 4 największe marzenia, modlitwy, pragnienia… Adopcja każdego z nich będzie wielkim wydarzeniem, cudem w morzu beznadziei – powiedziały autorki projektu “19 marzeń” .

Celem sesji fotograficznej jest pokazanie, że psy ze schroniska są wyjątkowe – piękne, radosne, spragnione czułości oraz chętne do współpracy. Każdy z przedstawionych czworonogów jest inny – są żywotne i pełne energii, pieski są grzeczne i przerażone.

My również zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Jeśli ktoś nie może sam adoptować zwierzaka, zachęcamy do udostępniania zdjęć opublikowanych na profilu Schroniska. Całą sesję fotograficzną można zobaczyć tutaj.

Podobne wpisy