|

Niedziela w Lesznie

lotniskoZapraszamy do zapoznania się z niedzielną ofertą wydarzeń w Lesznie. Weekend pod znakiem Dni Dzieci.

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie organizuje Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego. Miejscem spotkania są korty tenisowe przy Pływalni Akwawit. Turniej odbędzie się na obiekcie Klubu Tenisowego Sporting przy pływalni Akwawit w Lesznie na ul. Św. Józefa 5. Początek turnieju o godz. 10:00.

Na leszczyńskim lotnisku odbędzie się Lotniczy Dzień Dziecka. Organizatorami są: Aeroklub Leszczyński, Centralna Szkoła Szybowcowa, Gliding Hotel, FreeFlyCenter, Fly2Live oraz Miasto Leszno. Początek o godz. 12:00. Więcej tutaj.

Muzeum Okręgowe w Lesznie organizuje Dzień Dziecka. Miejscem spotkania jest Muzeum Okręgowe w Lesznie na pl. Metziga 17. W leszczyńskim muzeum przewidziano wiele atrakcji m.in. zagadkowe opowieści o czasie i zegarach, wystawę “Leszczyńscy Zegarmistrzowie oraz warsztaty plastyczne. Początek o godz. 15:00. Dzieci wstęp wolny.

Fogo Unia Leszno udaje się do Gorzowa Wielkopolskiego na mecz PGE Speedway Ekstraligi. Jest to już pierwsza kolejka rewanżowa w najsilniejszej lidze żużlowej na świecie. Początek hitowego starcia w Gorzowie o godz. 19:30.

Podobne wpisy