Poniedziałek w Lesznie

Inkubator Przedsiębiorczości w LesznieZapraszamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń na dzisiejszy dzień.

Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o. organizuje Kurs projektowania 3D (poziom I i II). Kurs jest przeznaczony dla młodzieży powyżej 14 roku życia oraz każdej osoby dorosłej zainteresowanej tematyką 3D. Miejscem spotkania jest Inkubator Przedsiębiorczości w Lesznie przy ul. Geodetów 1. Początek o godz. 16:00. Kurs płatny.

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie organizuje Wykład: Op art – sztuka iluzji. Wykład poprowadzi Aleksandra Pruska. Spotkanie przeznaczone jest dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lesznie oraz każdej osoby zainteresowanej sztuką. “Podstawowym zagadnieniem sztuki optycznej jest złudzenie ruchu. Miejscem spotkania jest Galeria MBWA Leszno przy ul. Leszczyńskich 5. Początek o godz. 11:00. Wstęp wolny.

Miejska Biblioteka Publiczna im. S. Grochowiaka w Lesznie organizuje spotkanie z bajkopisarzem – Grzegorzem Kasdepke. Grzegorz Kasdepke jest z wykształcenia dziennikarzem, z wyboru – bajkopisarzem. Autor wielu cieszących się powodzeniem książek dla dzieci. Były wieloletni redaktor naczelny magazynu “Świerszczyk”. Miejscem spotkania jest “Galeria Lochy” w MBP Leszno. Początek spotkania o godz. 17:00.

Podobne wpisy