|

Czwarty kontrakt w Unii

Grzegorz ZengotaSkład leszczyńskich Byków powoli się krystalizuje. Wygląda jednak na to, że nie będzie zapowiadanego przewietrzenia składu. Kontrakt na kolejny sezon podpisał Grzegorz Zengota.

Grzegorz Zengota startuje w barwach Fogo Unii Leszno nieprzerwanie od sezonu 2013 – Nie pozbędziecie się mnie tak łatwo. Cieszę się, że będę kolejny, piąty już sezon z wami. Nie brałem w zasadzie żadnej innej opcji pod uwagę. Już dawno porozumieliśmy się z prezesem. Na oficjalną informację trzeba było troszeczkę zaczekać. Teraz jest wszystko jasne. Zostajemy w niemalże w niezmienionym składzie – powiedział Zengi na łamach oficjalnego profilu klubu na jednym z portali społecznościowych.

Choć skład miał zostać przewietrzony, wygląda na to, że w nadchodzącym sezonie pojawi się tylko jeden nowy Byk – Czekamy na jednego zawodnika. Mamy nadzieję, że to będzie fajne, silne ogniwo, które będzie pasowało do nas. My, mówię o tych, którzy podpisali kontrakty, znamy się jak łyse konie. Myślę, że ten sezon, który jest za nami już się nie powtórzy i będziemy walczyć o to, na co Unia zasługuje – dodał.

Podobne wpisy