|

Oddaj głos na najlepszą pracę

p1030939Od 15 października w galerii MBWA i Galerii w Ratuszu można podziwiać wystawę 19. Prezentacje – Leszno 2016. Do przyznania została jeszcze jedna nagroda – najważniejsza, Honorowa Nagroda Publiczności.

Artyści zostali już nagrodzeni przez profesjonalne jury, ale w dalszym ciągu czekają na przyznanie jeszcze jednej nagrody – Honorowej Nagrody Publiczności. Nagroda zostanie przyznana w dwóch kategoriach – dla uczestników konkursu i wielokrotnych laureatów.

Każda osoba zwiedzająca zarówno wystawę w ratuszu, gdzie prezentowane są prace konkursowe, jak i wystawę wielokrotnych laureatów Prezentacji w galerii MBWA przy ulicy Leszczyńskich, może zagłosować na swoją ulubioną pracę – w obydwu kategoriach.

W obydwu  galeriach na głosujących czekają specjalne kupony do głosowania. Wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody – 6 grafik z okazji 40-lecia MBWA w Lesznie autorstwa Pavla Hlavatego z motywem architektury Leszna i znanych artystów światowych oraz wydawnictwa, katalogi i torby okolicznościowe. Głosować można do 16 listopada. Ogłoszenie wyników i losowanie nagród odbędzie się 17 listopada o godz. 19:30 po pokazie filmów krótkometrażowych. Zobaczcie kilka prac z Galerii w Ratuszu.

Podobne wpisy