Byki w finale IMEJ

Źródło: ofsajd.onet.pl
Źródło: ofsajd.onet.pl

W sobotę, 10 września, we francuskim Lamothe-Landerron odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Do głównych faworytów imprezy zaliczają się Bartosz Smektała i Daniel Kaczmarek.

Choć dla Fogo Unii Leszno kończący się powoli sezon ligowy nie był udany, to zgoła inaczej wygląda sytuacja leszczyńskich młodzieżowców. Cała trójka młodych Byków – Daniel Kaczmarek, Dominik Kubera i Bartosz Smektała wygrywała najważniejsze imprezy młodzieżowe w tym roku. Dodatkowo często stanowili o sile juniorskiej reprezentacji Polski, z którą również sięgali po medale.

Okazja do zdobycia kolejnego trofeum już jutro. W finale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów zobaczymy tylko dwóch zawodników Fogo Unii Leszno. Będą to Daniel Kaczmarek oraz Bartosz Smektała. Spoglądając na listę startową imprezy trudno nie odnieść wrażenia, że to właśnie młode Byki będą głównymi faworytami do medali. Pamiętajmy jednak, że to sport i wszystko może się wydarzyć. Zwłaszcza na nieznanym torze. Początek zawodów w Lamothe-Landerron o godz. 21:00.

Lista startowa:
1. Daniel Kaczmarek (Polska)
2. Siergiej Łogaczow (Rosja)
3. Joel Andersson (Szwecja)
4. Nick Skorja (Słowenia)
5. Eduard Krcmar (Czechy)
6. Andreas Lyager (Dania)
7. Erik Riss (Niemcy)
8. Frederik Jakobsen (Dania)
9. Dimitri Berge (Francja)
10. Wiktor Trofimow (Ukraina)
11. Bartosz Smektała (Polska)
12. Jooa Partanen (Finlandia)
13. Mikkel B. Andersen (Dania)
14. Arsłan Fajzullin (Rosja)
15. Zdenek Holub (Czechy)
16. Lasse Frederiken (Norwegia)

17. Michael Haertel (Niemcy)
18. Gleb Czugunow (Rosja)

Podobne wpisy