|

Blog wyjątkowy pod wieloma względami

amela
Źródło: ameliaadamczak.pl/

“No i w końcu postanowiłam zrobić coś z tym moim pisaniem 😉 zgłosiłam mój blog do konkursu “GALA TWÓRCÓW 2015 Blog Roku 2015, Video Roku 2015”. Po co? Bo lubię pisać a niektórzy lubią czytać to co napiszę. Niech tych “niektórych” będzie więcej :)”

Agnieszka Adamczak, leszczynianka, autorka bloga www.dzieckozwyzwaniem.pl, startuje w konkursie na Bloga roku 2015. Warto wesprzeć Agnieszkę nie tylko ze względu na to, że pochodzi z naszego miasta. Jej blog jest wyjątkowy pod wieloma względami, a dodatkowo dochód z całej akcji przeznaczony zostanie na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja, której celem jest spełniane marzeń dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi. 

Jedyna w swoim rodzaju jest muza bloga – Amelka. U córki Agnieszki Adamczak zdiagnozowano bardzo rzadką chorobę genetyczną – zespół Williamsa-Beurena. Choroba Amelki zmieniła życie całej rodziny. Agnieszka pomimo wielu trudności znalazła w sobie siłę nie tylko do tego, aby prowadzić normalne życie zawodowe, aby starszy syn nie czuł się mniej ważny, ale przede wszystkim do tego, aby dziecku z wyzwaniem zapewnić wszystko, co w jej mocy do jak najlepszego rozwoju.

Sytuację Agnieszki Adamczak może być trudno zrozumieć osobom, które nigdy nie miały do czynienia z dzieckiem z wyzwaniem. Na początku jest strach i bezsilność. Ogromna niewiedza i niemoc. Zrozumienie sytuacji i szukanie pomocy są niebywale trudne. Agnieszce Adamczak się udało. Kosztowało to wiele pracy i sił. Miłość matki do dziecka potrafi przenosić góry. Cały trud w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie w jaki sposób żyć wychowując dziecko z wyzwaniem, Agnieszka Adamczak postanowiła spożytkować. Założyła stowarzyszenie malinieiwdzialni.leszno.pl , które służy pomocą wszystkim rodzicom dzieci niepełnosprawnych.

Z tego samego względu powstał blog www.dzieckozwyzwaniem.pl, Rodzice, którzy dowiadują się o chorobie dziecka zaczynają rozpaczliwie szukać informacji, co dalej, co robić. Na blogu Agnieszki Admczak znajdą wiele praktycznych informacji, porad, a przede wszystkim odnajdą w sobie moc i siłę i zyskają przeświadczenie, że niepełnosprawne dziecko to nie koniec świata, a początek czegoś nowego.

Na bloga Agnieszki Adamczak można głosować jeszcze tylko do do 1 marca 2016r. Koszt jednego smsa to 1,23 z VAT.

Treść smsa: F11427
a wysłać go należy
na numer: 7124.

Podobne wpisy