|

Leszczynianie w nowych teamach na SBP

TeamNP.Smolinski
Źródło: nickipedersen.com

Tegoroczna edycja zawodów Speedway Best Pairs po raz pierwszy rozegrana zostanie na nowych warunkach. Drużyny narodowe zostaną zastąpione przez teamy firmowe. Pierwszy turniej rozegrany zostanie już 2 kwietnia w Toruniu.

W nadchodzącej edycji cyklu Speedway Best Pairs zobaczymy aż czterech reprezentantów Fogo Unii LesznoEmila Sajfutdinowa, Tobiasza Musielaka, Grzegorza Zengotę oraz Nickiego Pedersena.

W ramach drużyny Fogo Power wystartują Emil Sajfutdinow oraz Tobiasz Musielak, a partnerować będzie im Bartosz Zmarzlik. Grzegorz Zengota reprezentować będzie team eport2000 wraz z Jarosławem Hampelem oraz Piotrem Protasiewiczem. Z kolei Nicki Pedersen stworzył wraz z Martinem Smolinskim Trans MF Pro Race Team.

Szczerze cieszę się z możliwości reprezentowania Trans MF Racing Team. Byłem pod wielkim wrażeniem tego, w jaki sposób Martin zaprezentował mi swój pomysł na team w cyklu Best Pairs Series i nie wahałem się długo, aby stać się częścią tego projektu. W rywalizacji mamy kilka bardzo mocnych ekip, a my nie zaliczamy się do tych najlepszych, ale z pewnością nie raz zaskoczymy wszystkich konkurentów. Czeka nas wiele emocji – powiedział Nicki Pedersen.

Oprócz Torunia, gospodarzami pozostałych dwóch rund cyklu będą Landshut – 5 maja oraz Ostrów Wielkopolski – 4 czerwca.

 

Podobne wpisy