|

Wtorek w Lesznie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie przy ul. B. Chrobrego 3Wtorek w Lesznie to kilka ciekawych propozycji od miejskich instytucji. Warto zajrzeć do Miejskiej Biblioteki, czy też Biura Wystaw Artystycznych. 

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy i MOSiR Leszno organizują Indywidualne Mistrzostwa Miasta Leszna w Lekkoatletyce dla Szkół Gimnazjalnych. Miejscem spotkania jest stadion lekkoatletyczny MOSIR Leszno. Zmagania potrwają w godz. 9:00 – 15:00.

Wojewódzki Urząd Pracy Poznaniu Oddział Zamiejscowy w Lesznie organizuje bezpłatne szkolenie „A może własna firma?”. Miejscem spotkania jest Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Lesznie. Zajęcia potrwają od 26 do 28 kwietnia w godz. 9:00 – 14:00. Szkolenia poprowadzą pracownicy: CIiPKZ w Lesznie, Urzędu Skarbowego w Lesznie oraz leszczyńskiego Inspektoratu ZUS.

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie organizuje bezpłatne zajęcia z rysunku w Galerii MBWA przy ul. Leszczyńskich 5. Zajęcia skierowane są dla młodzieży. Początek o godz. 15:00. Zajęcia poprowadzi Jacek Masiakowski.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Grochowiaka odbędzie się spotkanie filozoficzne doktora Bartłomieja Sipińskiego pt. “Kim jesteśmy, czego szukamy?” w ramach cyklu “filozofia jest literaturą, literatura jest filozofią”, któremu patronuje Prezydent Miasta Leszna – Łukasz Borowiak. Miejscem spotkania jest „Galeria Lochy” MBP przy ul. B. Chrobrego 3. Początek spotkania o godz. 18:00

Podobne wpisy