|

Sobota w Lesznie

100_2333Sprawdź, co ciekawego dzieje się w Lesznie w sobotę. Mamy dla was garść propozycji – od rana do wieczora.

Parkrun Leszno – bezpłatne, cykliczne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu. Start na Polanie Trzech Dębów w Karczmie Borowej.

Na rynku odbędzie się zakończenie Rajdu Starych Motocykli, koncert Orkiestry Dętej Miasta Leszna, występ zespołów artystycznych Klubu NA PIĘTRZE w Lesznie i wieczór kabaretowy w wykonaniu krakowskich kabaretów: Formacji CHATELET i Kabaretu POD WYRWIGROSZEM.

Instytut Rozwoju organizuje warsztat szkoleniowy “Psychologia sprzedaży, czyli droga do lepszego życia”. Celem szkolenia jest danie szansy uzyskania umiejętności, które zwiększą zdolność do zarabiania pieniędzy. To one są wyznacznikiem drogi do lepszej jakości życia. Hasło: “Każdy człowiek ma potencjał, który może wykorzystać. Dzięki niemu może osiągnąć wszystko, co tylko zechce”. Miejscem spotkania jest: Instytut Rozwoju przy ul. Królowej Jadwigi 25/11. Początek o godz. 9:00.

Miasto Leszno organizuje Rynki Śniadaniowe. Miejscem spotkania jest leszczyński rynek. Początek w sobotę o godz. 10:00.

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu Oddział Zamiejscowy w Lesznie organizuje Drzwi Otwarte Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu. Celem akcji „Drzwi Otwartych Wojewódzkiego Urzędu Pracy” jest przybliżenie działalności urzędów pracy osobom, które z różnych przyczyn nie mogą korzystać z usług wielkopolskich urzędów pracy w dni powszednie. Miejscem spotkania jest Oddział Zamiejscowy w Lesznie przy ul. Śniedeckich 5. Początek o godz. 10:30.

Polonia 1912 Leszno organizuje mecz IV ligi w piłce nożnej. Przeciwnikiem będzie drużyna Górnik Konin. Miejscem spotkania jest stadion lekkoatletyczny, przy ul. 17 Stycznia 68 w Lesznie. Początek meczu o godz. 17:00.

W sobotę ostatni mecz w sezonie zagrają leszczyńscy koszykarze. Wielki Finał odbędzie się w leszczyńskiej hali Trapez. Przeciwnikiem Jamalexu Polonii 1912 Leszno będzie drużyna AGH Kraków. Finałowy mecz rozpocznie się o godz. 18:30.

Fabryka Dźwięków organizuje koncert “I-REY” oraz “Interno”. Grupa Interno gra mocne rockowe brzmienia. Zespół “I-REY ich muzyka przenosi słuchaczy na słoneczne plaże Jamajki, pełne radości życia, charakterystycznego pulsu i pozytywnej energii, jaką niesie dobra muzyka. Muzyczne wydarzenie odbędzie się w Fabryce Dźwięków, róg ulic Tylnej i Bocznej. Początek koncertu o 20:30.

Podobne wpisy