Przed sąd za narkotyki

zatrzymany_1
Źródło: leszno.polcija.gov.pl

Leszczyńscy policjanci, w trakcie minionego weekendu zatrzymali cztery, niepowiązane ze sobą osoby, ale mające związek z przestępczością narkotykową. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

W celu przeciwdziałania zagrożeniom związanym z przestępczością narkotykową leszczyńska policja, w codziennej służbie prowadzi działania związane z ograniczeniem dostępności do tego typu środków. W trakcie minionego weekendu policjanci zatrzymali cztery osoby mające związek z posiadaniem i udzielaniem narkotyków.

Trzy z wymienionych osób posiadały przy sobie niewielkie ilości marihuany i metaamfetaminy. To mężczyźni w wieku od 19 do 30 lat, mieszkańcy Leszna i okolic. Jedna z tych osób została zatrzymana w rejonie leszczyńskiej dyskoteki. Czwartą zatrzymaną osobą jest 26-letni mieszkaniec Leszna, który odpowie za udzielenie innej osobie substancji odurzających w postaci marihuany.

Posiadanie oraz udzielanie innej osobie środków odurzających i substancji psychotropowych jest przestępstwem z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grozi do 3 lat więzienia.

Podobne wpisy