Pomóż leszczyniance wystartować w Nowej Zelandii

aga pudlickaAgnieszka Pudlicka z Leszna startuje w konkursie dla biegaczy, w którym do wygrania jest wyjazd na bieg do Nowej Zelandii.

Przez ostatnie dwa i pół roku Agnieszka mieszkała w Bangkoku – Z chłopakiem zdecydowaliśmy , że jest nam potrzebna zmiana, a że pare razy byliśmy w Azji, to stwierdziliśmy, że czemu nie zmienić klimatu? Mieszkałam tam przez ostatnie 2,5 roku. Wrażenia – po prostu super. Azja jest świetna. Poznałam tam świetnych biegaczy – mówi Agnieszka.

Agnieszka wróciła niedawno do Leszna, ale już ma plany na kolejny wyjazd. Jej marzeniem jest wyjazd do Nowej Zelandii i właśnie dlatego zdecydowała się na udział w konkursie dla biegaczy – Nowa Zelandia jest na mojej liście “do zrobienia”. Zawsze chciałam tam pojechać, a przy okazji zaliczyć bieg. Dlatego się zdecydowałam na udział w tym konkursie. Moja pasja to bieganie i podróże, jest to zatem super kombinacja – dodaje Agnieszka.

Film konkursowy Agnieszki dostał się do finału. Teraz musi uzbierać jak najwięcej polubień swojego filmu na stronie organizatora. Aby pomóc Agnieszce wyruszyć do Nowej Zelandii wystarczy wejść na stronę http://www.runivore.com/DreamRace/2016/07/14/lets-go-for-a-run-aga-pudlicka/ i polubić film.

Poniżej można zobaczyć film konkursowy Agnieszki, który naszym zdaniem warto polubić. My już to zrobiliśmy:

Podobne wpisy