|

Piątek w Lesznie

urząd miasta leszna

UM lesznoDziś jeden z ulubionych dni większości z nas – piątek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń kulturalnych (i nie tylko) w naszym mieście.

Żołnierze Leszczyńskiego Dywizjonu Przeciwlotniczego zapraszają do odwiedzenia koszar przy ul. Racławickiej 1. Na placu bojowym zaprezentowane zostaną m.in. stacja radiolokacyjna i wyrzutnia rakiet KUB. Zwiedzić można też sale tradycji, w której znajdują się eksponaty związane z leszczyńską jednostką wojskową. Koszary można zwiedzać do godz. 12:00.

Urząd Miasta Leszna przedłuża spotkania konsultacyjne odnośnie obszaru miasta wymagającego rewitalizacji. Miejscem spotkania jest sala sesyjna Urzędu Miasta Leszna przy ul. Karasia 15. Początek o godz. 16:00.

Centrum Handlowe Manhattan oraz Empik zapraszają na wieczór autorski z Robertem Janowskim. Prowadzący program „Jaka to melodia?” będzie promował swoją książkę „Muzyka mojego życia” (Agora). Miejscem spotkania jest Centrum Handlowe Manhattan w Lesznie. Początek o godz. 18:00.

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej (CAT) organizuje Books Challenge. Miejscem spotkania jest Galeria Leszno. Początek o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Żużlowcy Fogo Unii Leszno podejmują dzisiaj drużynę Get Well Toruń. Jest to spotkanie III kolejki PGE Speedway Ekstraligi. Początek o godz. 19:30. Mecz żużlowy połączony jest z jubileuszem 1050-lecia Chrztu Polski. Od godz. 17:00 w Alejce Gwiazd Żużla przed stadionem czas umilać kibicom będzie grupa rekonstrukcyjna Walhalla.

Tomasz Zięcina i Restauracja La Calma organizują koncert WOMANHOOD. Koncert odbędzie się w Restauracji La Calma w Lesznie przy ul. Grodzkiej 12. Początek o godz. 20:30. Wstęp 10 zł.

Podobne wpisy