Oceniamy żużlowców Fogo Unii (10)

Falubaz bez większych trudności pokonał w niedzielę Fogo Unię 53:37. W ekipie leszczyńskiej na uznanie zasłużyli Ben Cook i Janusz Kołodziej. Tym razem bardzo słabe występy zaliczyli Grzegorz Zengota i Nazar Parnicki.


Odwiedź nasze social media:

Oceniamy żużlowców Fogo Unii w skali szkolnej.

Janusz Kołodziej: 11+1 (2,2,3,2,2)

Dopiero w miniony weekend wrócił do poważnego ścigania. Wydaje się, że ten brak jazdy było widać choćby na początku spotkania w przegranym pojedynku z Piotrem Pawlickim. Mimo to wysoko oceniamy występ kapitana Fogo Unii. Janusz Kołodziej potwierdził, że nie przez przypadek jest liderem zespołu.

Nasza ocena: 5

Bartosz Smektała: 2+1 (1,1,-,-)

Choć przed kamerami telewizyjnymi mówił, że czuje prędkość w motocyklu, to nie dostał wielu okazji, żeby się sprawdzić. W pierwszym wyścigu pokonał kolegę z pary, w drugim juniora gospodarzy. Unia potrzebowała w tym meczu czegoś ekstra, a Bartosz Smektała nie miał tego w ofercie.

Nasza ocena: 2

Grzegorz Zengota: 2 (0,1,1,0)

Ostatnio otrzymał od nas jako jedyny w tym sezonie najwyższą możliwą notę za mecz z Apatorem. Tym razem nastąpiła katastrofa. Zengota źle wszedł w mecz. W nerwach po pierwszym wyścigu podjechał do rywala powodując jego upadek. Do końca spotkania nie pokonał żadnego żużlowca Falubazu. Nie otrzymuje najniższej oceny, bo doceniamy jego ambitną postawę.

Nasza ocena: 2

Ben Cook: 13 (0,3,2,3,2,3)

Nie udał mu się pierwszy wyścig. W pozostałych zaprezentował się z najlepszej strony. Choć był to jego debiut na zielonogórskim obiekcie, szybko wyciągał wnioski. Na trasie efektownie i skutecznie atakował.

Nasza ocena: 5

Keynan Rew: 6+1 (2,1,1,-,2)

To był przyzwoity mecz w jego wykonaniu. Trudno było spodziewać się fajerwerków. Ważne, że w każdym wyścigu przywoził za swoimi plecami zawodnika gospodarzy.

Nasza ocena: 4

Nazar Parnicki: 0 (0,0)

Dwa zera. Trzeba jednak wziąć młodego Ukraińca w obronę. Po raz pierwszy wyjechał na tor w wyścigu dziewiątym, kiedy rywale byli już dobrze dopasowani do toru. Kolejną szansę dostał w biegu kończącym mecz z udziałem najskuteczniejszych zawodników. Drużynie nie pomógł, ale najniższa ocena byłaby krzywdząca.

Nasza ocena: 2

Antoni Mencel: 2+1 (1,1,0,0) i Hubert Jabłoński: 1+1 (0,-,1*,0)

Każdy z nich zaliczył wyścig, w którym pokonał rywala. Nie pomogli jednak drużynie w istotny sposób. Formacja młodzieżowa Falubazu zdobyła w tym spotkaniu o 5 punktów więcej.

Nasza ocena: 3

Czytaj teraz:

Podobne wpisy