|

Nowy zawodnik w Futsal Leszno

Łukasz Błaszczyk
źródło: facebook.com/futsal.leszno

Klub Sportowy Futsal Leszno poinformował dzisiaj o pozyskaniu jednego z najlepszych bramkarzy futsalowych w Polsce.

Nowym zawodnikiem leszczyńskiego klubu został Łukasz Błaszczyk. Zawodnik w poprzednim sezonie reprezentował  zespół z ekstraklasy – Red Dragons Pniewy. Błaszczyk mierzący 186 cm wzrostu w Ekstraklasie futsalowej zadebiutował w barwach Akademia FC Pniewy, z którą zdobył m.in. Mistrzostwo Polski oraz Puchar Polski.

W 2012 r. zajął II miejsce w plebiscycie Futsal Ekstraklasa Sp. z o.o. w kategorii “Najlepszy bramkarz“. W tym samym roku został powołany do Reprezentacji Polski w futsalu, w której rozegrał 16 spotkań.

Nowy bramkarz Futsal Leszno zostanie także asystentem trenera Dariusza Pieczyńskiego.