|

Pierwszy medal “Tymka”

tymekmedalTymoteusz Marcinkowski z akademii tenisa stołowego w Dąbczu w sobotę wywalczył pierwszy medal w swojej krótkiej przygodzie z celuloidową piłeczką. 8-latek zajął trzecie miejsce podczas I Turnieju OZTS Leszno w kategorii skrzatów.

Młody tenisista stołowy z Dąbcza, dla którego był to debiutancki występ w rywalizacji z zawodnikami z innych klubów, w 10-osobowej stawce spisał się bardzo dobrze, zajmując trzecie miejsce.

W Krzywiniu dobrze zaprezentowali się też pozostali adepci Wametu Dąbcze, którzy debiutowali w swoich kategoriach wiekowych. W grupie żaków siódme miejsce zajął Wiktor Adamczak. W tej samej kategorii dziewiąty był Mikołaj Szabała. W gronie najstarszych zawodniczek, które wzięły udział w sobotnich zmaganiach w Krzywiniu (młodziczek), miejsce w przedziale 13-16 zajęła Magda Borowczyk.