|

Piotr Pawlicki zostaje w Lesznie

Piotr PawlickiPiotr Pawlicki przedłużył umowę z FOGO Unią Leszno na kolejny rok. To już drugi z podstawowych zawodników z ważna umowa na przyszły sezon.

Przypomnijmy, że pierwszym z liderów, który parafował z klubem umowę na nowy rok był Emil Sajfutdinow. Dzisiaj klub ze Strzeleckiej poinformował o podpisaniu kontraktu z Piotrem Pawlickim.

– Rozmowy przebiegały sprawnie, ustaliliśmy warunki współpracy i to czego jedna strona oczekuje od drugiej. W konsekwencji Piotrek zostaje w domu i będzie startował z Bykiem na piersi – poinformował za pośrednictwem oficjalniej strony klubu prezes Rusiecki.

Zadowolony z nowej umowy jest także sam zawodnik – Bardzo się cieszę, że zostaję na kolejny sezon w Lesznie. Zawsze podkreślałem, że chcę startować w Unii Leszno! Ucinając wszelkie spekulacje mogę potwierdzić, że nie rozmawiałem z żadnym innym klubem, Unia ma zawsze pierwszeństwo – czytamy na stronie Fogo Unii Leszno.

Trzon składu Byków na kolejny sezon zaczyna się krystalizować. Podpisanie kontraktu przez tylko Piotrka Pawlickiego w praktyce oznacza, że temat powrotu jego brata do Leszna jest w nadchodzącym sezonie zamknięty.

Podobne wpisy