|

W niedzielę Puchar Polski w Dąbczu

pucharpolskiW najbliższą niedzielę, 27 listopada, w hali sportowej w Dąbczu zostanie rozegrana pierwsza runda Pucharu Polski edycji Wielkopolskiej w tenisie stołowym. O jedno miejsce premiowane awansem do półfinału tych prestiżowych rozgrywek powalczą cztery zespoły.

Do udziału w tegorocznej edycji Pucharu Polski edycji Wielkopolskiej zgłosiło się 21. zespołów. Cztery z nich są już rozstawione w półfinałach. Pozostałe ekipy walczą w czterech grupach, z których tylko triumfatorzy awansują do kolejnego etapu. W niedzielę w Dąbczu zostanie rozegrana rywalizacja w grupie “D”, w której znalazły się Wamet Dąbcze I, Wamet Dąbcze II, Wielkopolska Komorniki i Burza Drzeczkowo.

Z czterech ekip, które w niedzielne popołudnie zaprezentują się publiczności, najwyżej sklasyfikowany jest Wamet Dąbcze. Zespół ten występuje aktualnie w 2. lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej. Ponadto o awans do kolejnej rundy powalczą także dwie ekipy 3-ligowe (Wielkopolska Komorniki i Wamet Dąbcze II) oraz jeden zespół 4-ligowy (Burza Drzeczkowo).

Niedzielny turniej rozpocznie się o godzinie 14 od prezentacji uczestników. Pięć minut później zostaną rozegrane dwa pojedynki półfinałowe. Około godziny 15:30 powinny rozpocząć się spotkania o 3. miejsce i finał. Na godzinę 17 zaplanowano dekorację najlepszych drużyn pierwszej rundy Pucharu Polski edycji Wielkopolskiej w Dąbczu.

Pierwsza runda Pucharu Polski edycji Wielkopolskiej w tenisie stołowym.

Startujące drużyny:
– KS Wamet Dąbcze I (2. liga)
– KS Wielkopolska Komorniki (3. liga)
– KS Wamet Dąbcze II (3. liga)
– LKS Burza Drzeczkowo II (4. liga)

Plan turnieju:
godz. 14:00 – prezentacja drużyn i otwarcie turnieju
godz. 14:05 – dwa pojedynki półfinałowe
ok. godz. 15:30 – finał i mecz o 3. miejsce
ok. godz. 17:00 – dekoracja

Podobne wpisy