|

Środa w Lesznie

100_2683Dziś wyjątkowy dzień dla wszystkich małych i dużych – Dzień Dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń na dzisiejszy dzień.

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie organizują “Nie przeminęło z wiatrem”. Akcja organizowana jest przez studentów Instytutu Pedagogicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Żacy będą wręczali mieszkańcom Leszna własnoręcznie wykonane wiatraczki. Wydarzenie to odbywać się będzie w kilkunastu punktach w mieście jednocześnie. Studenci wyruszą na ulice miasta o godz. 12.00.

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie organizuje spektakl „Księżniczka na ziarnku grochu” wg Hansa Christiana Andersena. Wystąpią w nim aktorzy Teatru Anakonda: Marcelina Walkowiak, Marta Wawrzyniak, Katarzyna Wilecka, Wiktoria Błażejewska, Aleksy Bauman, Adam Drgas, Kacper Kurpik, Marcin Kurasiak. Miejscem spotkania jest sala Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie. Początek o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Lesznie / Polowa Drużyna Sokoła organizują Otwartą Ligę Strzelecką Sokoła w Lesznie. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18. roku życia. Miejscem spotkania jest Strzelnica Miejska LOK przy pl. Kościuszki. Początek ligi strzeleckiej o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Podobne wpisy