|

Śniadanie na rynku

sniaWydział Promocji i Rozwoju Miasta Leszna rozpoczyna w najbliższą sobotę, 21 maja cykl wydarzeń pod nazwą “Rynki Śniadaniowe”. W godzinach 10 – 15 na leszczyńskim rynku przygotowano dla mieszkańców wiele atrakcji.

Chcemy, aby Rynek na kilka godzin stał się miejscem, gdzie będzie można zrelaksować się po pracowitym tygodniu, spróbować regionalnych i zdrowych specjałów, zintegrować się ze znajomymi, aktywnie i miło zacząć dzień – mówi Beata Nawrocka, naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Leszna.

Wydarzenie ma na celu promocję aktywnego i zdrowego stylu życia, a także lokalnych produktów żywieniowych. Podczas pierwszego śniadania na rynku rynek zostanie podzielony na kilka stref: gastronomiczną, gdzie będzie można spróbować specjalnej oferty śniadaniowej, aktywności fizycznej, gdzie będzie można przeprowadzić analizę składu ciała czy też wziąć udział w zajęciach rozluźniających, strefę relaksu i wypoczynku oraz strefę zabaw dla dzieci.

W wydarzeniu wezmą udział nie tylko restauratorzy z rynku, ale także właściciele food trucków oraz przedstawiciele Klastra Leszczyńskie Smaki.

W czerwcu i lipcu podobne wydarzenia odbędą się na placu Metziga oraz na Nowym Rynku,

 

 

Podobne wpisy