|

Zaginął Dawid Misiak

misiak_dawid newsWydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Lesznie prowadzi czynności w sprawie zaginięcia 23 – letniego Dawida Misiaka, który w dniu 27 czerwca br. ok. godz. 21.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił oraz nie skontaktował się z rodziną.

Dawid Misiak nie wrócił do domu. Zaginiony w dniu 27.06.2016 roku około godziny 21:00 wyszedł z domu i udał się w nieustalonym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 180 cm, około 75 kg wagi, szczupła budowa ciała, oczy niebieskie, włosy ciemne krótkie, uszy normalne, na prawym łokciu i prawej łydce widoczne ślady związane z chorowaniem na łuszczycę.

Ubiór: bluza koloru grafitowego, granatowe spodnie jeansowe, czarna czapka z daszkiem z logo „NIKE”, buty czarne z trzema czerwonymi paskami i białą podeszwą.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego lub mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o pilny kontakt pod bezpłatnym numerem 997.

Podobne wpisy