Piątek w Lesznie

Ratusz w LesznieZapraszamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń na dzisiejszy dzień.

Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza SA w Poznaniu oraz miejscowe kwiaciarnie organizują akcję pt. “Kochajmy Kwiaty”. Celem akcji jest przypomnienie o roli jaką kwiaty odgrywają w naszym życiu. Bukiety, przygotowane przez miejscowe kwiaciarnie, będą rozdawane mieszkańcom Leszna. Miejscem spotkania są okolice leszczyńskiego rynku w piątek oraz sobotę. Początek akcji o godz. 15:00. Akcja potrwa do soboty do godz. 17:00.

Stowarzyszenie Steel Dart Leszno organizuje trzecie Otwarte Mistrzostwa Miasta Leszna w Steel Darta. Są to już trzecie mistrzostwa organizowane przez SSDL pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Leszna. W piątek rozgrywany jest turniej par, natomiast w sobotę rozgrywane będą dwa turnieje, oddzielny dla pań i panów. Miejscem spotkania jest Restauracja Orlik w Zaborowie. Początek o godz. 15:00.

Miejska Biblioteka Publiczna im. S. Grochowiaka w Lesznie organizuje wernisaż Filipa T.A.K.- a „Mosty”. Jest to inaugurujący cykl spotkań z kulturą czeską ph. „Czescy Bracia” oraz koncert „Biblioteka Jazzu” w wykonaniu DR MACKI BAND. Miejscem spotkania jest “Galeria Lochy” & “Galeria Recto Verso” MBP przy ul. B. Chrobrego 3. Otwarcie wystawy polsko-czeskiego artysty o godz. 17:00.

Hotel & Restauracja Antonińska organizuje jubileuszowy koncert Sławka Wierzcholskiego pt. “Nocna Zmiana Bluesa”. Koncert odbędzie się w Hotelu & Restauracji Antonińska przy ul. Ostroroga 8a w Lesznie. Początek o godz. 20:00. Wstęp wolny.

Podobne wpisy