|

Piątek w Lesznie

100_0931Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi propozycjami na spędzenie piątku w Lesznie. Dzisiaj rozpoczynają się DNI LESZNA 2016.

Zarząd Klubu HDK PCK oraz Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Lesznie organizują akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie się w godz. 9.00 – 13.00 w sali odpraw Komendy Miejskiej Policji w Lesznie przy ul. 17 Stycznia 8.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w  Lesznie oraz Bron organizują WIECZÓR U BRONA. Miejscem spotkania jest “Galeria Lochy” w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Chrobrego 3. Majowe wydanie Wieczoru u Brona pt. “Blues i poezja”. BoogieBronBand zagra kompozycje Brona do poezji Stanisława Grochowiaka. Gościem specjalnym wieczoru będzie duet “Mazurkiewicz & Bielawa”. Wstęp płatny: 10 zł.

W piątek rozpoczynają się Dni Leszna.

Miasto Leszno, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie organizują koncert na Stadionie im. Alfreda Smoczka w Lesznie. Koncert rozpocznie się o godz. 18.30 występem laureatów konkursu talentów „Rozwiń Skrzydła” a później: o godz. 19.00 – Krzysztof Krawczyk z zespołem, ok. godz. 20.30 wystąpią Varius Manx & Kasia Stankiewicz, a na koniec ok. godz. 22.00 pojawi się LemON. Wstęp płatny: 5 zł w przedsprzedaży do nabycia w MOKu i Informacji Turystycznej i 10 zł w dniu koncertu do nabycia w MOKu i Informacji Turystycznej do godz. 14 i od godz. 15 w kasach przed Stadionem.

Dni Leszna potrwają do niedzieli, 22 maja.

Fabryka Dźwięków organizuje Holographic Human Element Koncert (Bośnia&Hercegowina). Miejscem spotkania jest Fabryka Dźwięków na rogu ulic Tylnej i Bocznej w Lesznie. Początek o godz. 22:00. Wstęp płatny: 10 zł

Podobne wpisy