|

Piątek w Lesznie

coPiątek to jeden z najprzyjemniejszych dni tygodnia. Dla osób, które nie pracują w soboty, to początek weekendu. Zapraszamy na garść informacji o piątkowych wydarzeniach.

Kawiarnia Kwadrat organizuje JAM SESSION. Spragnieni muzycznych wrażeń słuchacze mogą spodziewać się różnych stylów muzycznych: bluesa, funky, czy rockowych kawałków. Wspólne granie w Kwadracie przy ul. Armii Krajowej 15. Początek o godz. 20:00. Wstęp Wolny.

Przedszkole Bajka przy ul. Skarbowej 3a zaprasza na trening Antystresowy dla Pań. Organizatorem spotkania jest KUŹNIA. Początek o godz. 17:00. Koszt: 70 zł za 4 treningi.

MKS Real Astromal Leszno wybiera się do Gdańska na mecz 22 kolejki I ligi mężczyzn w piłce ręcznej. Przeciwnikiem leszczynian będzie drużyna Wybrzeża Gdańsk. Będzie to pojedynek sąsiadów w ligowej tabeli. Wybrzeże zajmuje obecnie trzecie miejsce, a Real czwarte. Leszczynianie z powodu kontuzji jadą nad morze osłabieni brakiem kilku ważnych zawodników. W Lesznie Real Astromal wygrał z Wybrzeżem 29-27. Spotkanie rewanżowe odbędzie się o godz. 18:30 w Hali AWFiS Gdańsk.

(MAT)

Podobne wpisy