Niedziela w Lesznie

100_2333Zapraszamy do zapoznania się z niedzielnymi wydarzeniami w Lesznie. Nie zabraknie koncertów, występów tanecznych i wielkich sportowych emocji.

Muzeum Okręgowe w Lesznie organizuje “Niedziele w Muzeum – Projektowanie domku dla lalek”. Miejscem spotkania jest Galeria Sztuki Muzeum Okręgowego przy ul. G. Narutowicza 31 w Lesznie. Koszt warsztatów: 10 zł. / os. Dzieci do 7 roku życia – wstęp bezpłatny! Początek o godz. 14:00.

W niedzielę odbędzie się IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski w speedrowerze. LKS Szawer Leszno podejmuje na własnym torze zespół MKS Śląsk Motokris Świętochłowice. Miejscem spotkania jest Tor speedrowerowy przy stadionie żużlowym. Początek o godz. 14:00.

Fogo Unia Leszno podejmuje drużynę MRGARDEN GKM Grudziądz. Spotkanie żużlowe odbędzie się na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Początek meczu o godz. 17:00.

W niedzielę odbędzie się koncert gongów, mis i innych instrumentów. Dźwięki mają wprowadzić dać odczucie głębokiego wyciszenia i relaksu. Miejscem spotkania jest Klub Kwadrat przy ul.Armii Krajowej 15 w Lesznie. Początek o godz. 18:00.

Niedziela to także ostatni z Dni Leszna 2016. Na rynku w godzinach 13.00—18.00 wystąpią: Zespół Tańca Ludowego MORACZEWO, grupy cheerleaders SPEED FIRE i HAPPY LADIES, Zespół Wokalny MOKtony, Chór Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku, laureaci konkursu MUZYKA NIE ZNA GRANIC, dzieci z Przedszkola Sióstr Elżbietanek im. Błogosławionego Jana Pawła II, Sekcja FLETNI PANA, Zespół Taneczny ISKIERKI, zespoły Klubu KWADRAT, KTT aMOK, Orkiestra Dęta Miasta Leszna, Chór Miejski CHOPIN.

Podobne wpisy