juniorzy fogo unii lesznoW rozegranych wczoraj półfinałach Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski awans do finału wywalczyli: Daniel Kaczmarek, Dominik Kubera oraz Bartosz Smektała.

Najlepiej spisał się popularny „Smyk”, który wygrał zawody w Świętochłowicach. Awans do finału MIMP uzyskał również wypożyczony z Leszna do Grudziądza – Marcin Nowak. Dominik Kubera zajął w Ostrowie Wielkopolskim drugie miejsce za Pawłem Przedpełskim. Popularny „Domin” zdobył 14 pkt (3,2,3,3,3). Eliminacji nie przebrnął debiutujący w MIMP Wiktor Lis, który zajął 13 miejsce z 3 punktami na koncie (1,0,0,0,2). Awans w Łodzi wywalczył czwarty Daniel Kaczmarek, który zainkasował 11 pkt (3,2,0,3,3).

Poniżej szczegółowe wyniki MIMP:

Wyniki w Świętochłowicach:

1. Bartosz Smektała – 14 (3,2,3,3,3)
2. Kacper Woryna – 13 (2,3,3,2,3)
3. Marcin Nowak – 13 (2,3,2,3,3)
4. Mike Trzensiok – 11+3 (1,2,3,3,2)
5. Robert Chmiel – 11+2 (3,2,1,2,3)
6. Alex Zgardziński – 11+w (3,1,2,3,2)
7. Patryk Rolnicki – 9 (3,2,0,2,2)
8. Arkadiusz Madej – 8 (2,3,1,2,0)
9. Arkadiusz Potoniec – 8 (2,3,0,1,2)
11. Grzegorz Bassara – 6 (1,1,2,1,1)
10. Adrian Woźniak – 5 (1,1,3,0,w)
12. Patryk Wojdyło – 3 (0,w,2,1,u)
13. Igor Kopeć-Sobczyński – 3 (0,0,1,1,1)
15. Kacper Grzegorczyk – 2 (w,1,d,d,1)
14. Przemysław Liszka – 1 (u,0,1,w,u)
16. Kamil Brzeziński – 1 (0,0,0,d,1)

Bieg po biegu:

1. (69,87) Zgardziński, Potoniec, Liszka (u3), Grzegorczyk (w/2min)
2. (69,31) Smektała, Nowak, Trzensiok, Kopeć-Sobczyński
3. (69,53) Chmiel, Woryna, Woźniak, Brzeziński
4. (70,44) Rolnicki, Madej, Bassara, Wojdyło
5. (68,50) Nowak, Rolnicki, Grzegorczyk, Brzeziński
6. (68,75) Potoniec, Chmiel, Bassara, Kopeć-Sobczyński
7. (68,69) Madej, Smektała, Woźniak, Liszka
8. (68,69) Woryna, Trzensiok, Zgardziński, Wojdyło (w)
9. (69,88) Woźniak, Wojdyło, Kopeć-Sobczyński, Grzegorczyk (d4)
10. (68,37) Woryna, Nowak, Madej, Potoniec
11. (68,90) Trzensiok, Bassara, Liszka, Brzeziński
12. (68,69) Smektała, Zgardziński, Chmiel, Rolnicki
13. (68,29) Smektała, Woryna, Bassara, Grzegorczyk (d4)
14. (69,35) Trzensiok, Rolnicki, Potoniec, Woźniak
15. (69,03) Nowak, Chmiel, Wojdyło, Liszka (w/su)
16. (68,57) Zgardziński, Madej, Kopeć-Sobczyński, Brzeziński (d4)
17. (69,34) Chmiel, Trzensiok, Grzegorczyk, Madej
18. (69,32) Smektała, Potoniec, Brzeziński, Wojdyło (u3)
19. (69,56) Woryna, Rolnicki, Kopeć-Sobczyński, Liszka (u3)
20. (69,59) Nowak, Zgardziński, Bassara, Woźniak (w/2min)

Bieg dodatkowy:
21. (70,25) Trzensiok, Chmiel, Zgardziński (w)

—————————————————————————–
Wyniki w Łodzi:

1. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) 15 (3,3,3,3,3)
2. Oskar Bober (Orzeł Łódź) 12 (1,3,3,2,3)
3. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) 12 (2,2,3,3,2)
4. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) 11 (3,2,0,3,3)
5. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) 11 (2,2,2,2,3)
6. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) 10 (3,1,2,2,2)
7. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) 8 (1,3,3,1,d)
8. Kamil Wieczorek (ROW Rybnik) 7 (3,0,1,3,0)
9. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) 7 (2,1,2,0,2)
10. Eryk Budzyń (Speedway Wanda Instal Kraków) 6 (0,3,0,2,1)
11. Michał Piosicki (Orzeł Łódź) 5 (0,2,2,w,1)
12. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) 5 (2,1,1,1,0)
13. Marcin Kościelski (Get Well Toruń) 4 (1,0,1,1,1)
14. Alan Szczotka (Stal Gorzów) 3 (1,2)
15. Patryk Sitarek (Polonia Bydgoszcz) 2 (1,0,1,w,-)
16. Marcin Turowski (Get Well Toruń) 1 (0,1,0,0,0)
17. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz) 0 (w,0,0,0,t)

Bieg po biegu:

1. Kaczmarek, Gała, Bober, Piosicki
2. Pieszczek, Burzyński, Sitarek, Orwat (w/u)
3. Wieczorek, Czerniawski, Kościelski, Turowski
4. Karczmarz, Cyfer, Kossakowski, Budzyń
5. Bober, Cyfer, Czerniawski, Sitarek
6. Kossakowski, Gała, Burzyński, Wieczorek
7. Pieszczek, Piosicki, Karczmarz, Kościelski
8. Budzyń, Kaczmarek, Turowski, Orwat
9. Bober, Burzyński, Kościelski, Budzyń
10. Gała, Karczmarz, Sitarek, Turowski
11. Kossakowski, Piosicki, Czerniawski, Orwat
12. Pieszczek, Cyfer, Wieczorek, Kaczmarek
13. Pieszczek, Bober, Kossakowski, Turowski
14. Gała, Cyfer, Kościelski, Orwat
15. Wieczorek, Budzyń, Piosicki (w/u), Sitarek (w/u)
16. Kaczmarek, Karczmarz, Czerniawski, Burzyński
17. Bober, Karczmarz, Szczotka, Wieczorek (Orwat – t)
18. Pieszczek, Gała, Budzyń, Czerniawski
19. Cyfer, Burzyński, Piosicki, Turowski
20. Kaczmarek, Szczotka, Kościelski, Kossakowski (d/1)

——————————————————————————-
Wyniki w Ostrowie Wlkp:

1. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 14 (3,2,3,3,3)
3. Hubert Łęgowik (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 13 (2,3,3,3,2)
4. Dawid Wawrzyniak (Wybrzeże Gdańsk) – 11 (2,1,2,3,3)
5. Oskar Polis (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 9 (1,3,2,1,2)
6. Sebastian Niedźwiedź (Falubaz Zielona Góra) – 8+3 (2,3,2,1,d)
7. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 8+2 (0,2,3,2,1)
8. Arkadiusz Pawlak (Polonia Piła) – 8+1 (2,1,1,2,2)
9. Patryk Fajfer (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 8+0 (3,2,1,1,1)
10. Oskar Ajtner-Gollob (Polonia Bydgoszcz) – 7 (3,1,0,d,3)
11. Damian Stalkowski (Polonia Bydgoszcz) – 6 (1,2,1,2,0)
12. Mateusz Rząsa (Stal Betad Leasing Rzeszów) – 4 (0,0,2,2,0)
13. Wiktor Lis (Fogo Unia Leszno) – 3 (1,0,0,0,2)
14. Michał Nowiński (Wanda Instal Kraków) – 3 (1,1,0,1,u/-)
15. Emil Peroń (KM Cross Lublin) – 2 (0,0,1,d,1)
16. Tomasz Przywieczerski (Get Well Toruń) – 0 (0,0,w,0,u/-)

Bieg po biegu:

1. (68,52) Kubera,Niedźwiedź, Nowiński, Dróżdż
2. (68,83) Fajfer, Pawlak, Lis, Peroń
3. (68,40) Przedpełski, Łęgowik, Polis, Przywierczewski
4. (68,55) Ajtner – Gollob, Wawrzyniak, Stalkowski, Rząsa
5. (66,43) Przedpełski, Kubera, Wawrzyniak, Lis
6. (67,20) Łęgowik, Dróżdż, Ajtner-Gollob, Peroń
7. (66,96) Niedźwiedź, Stalkowski, Pawlak, Przywierczewski
8. (66,60) Polis, Fajfer, Nowiński, Rząsa
9. (66,43) Kubera, Rząsa, Peroń, Przywierczewski (w/su)
10. (66,48) Dróżdż, Polis, Stalkowski, Wiktor
11. (66,57) Przedpełski, Niedźwiedź, Fajfer, Gollob
12. (67,90) Łęgowik, Wawrzyniak, Pawlak, Nowiński
13. (67,78) Kubera, Pawlak, Polis, Ajtner-Gollob (d4)
14. (68,38) Wawrzyniak, Dróżdż, Fajfer, Przywierczewski
15. (68,06) Łęgowik, Rząsa, Niedźwiedź, Lis
16. (66,55) Przedpełski, Stalkowski, Nowiński, Peroń (d4)
17. (68,33) Kubera, Łegowik, Fajfer, Stalkowski
18. (67,70) Przedpełśki, Pawlak, Dróżdż, Rząsa
19. (68,55) Wawrzyniak, Polis, Peroń, Niedźwiedź
20. (69,62) Ajtner-Gollob, Lis, Nowiński (u), Przywierczewski (u)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl