|

Leszczyński PWSZ Uczelnią Liderów

pwsz lesznoPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie otrzymała trzy certyfikaty, potwierdzając tym samym pozycję regionalnego lidera na rynku edukacyjnym. 

Kapituła VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych “Uczelnia Liderów” przyznała leszczyńskiej uczelni tytuł Uczelni Liderów. Program „Uczelnia Liderów”, realizowany wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego i Agencję PRC, adresowany jest do szkół wyższych (publicznych i niepublicznych), które starają się kształcić absolwentów wyposażonych w szerokie kompetencje zawodowe, dobrze przygotowanych do startu na rynku pracy.

Ponieważ było to już szóste wyróżnienie dla PWSZ w Lesznie, uczelnia została również wyróżniona Certyfikatem Złotym.

Ponadto Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J. A. Komeńskiego w Lesznie otrzymała Wyróżnienie Specjalne Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Wyróżnienie to przyznawane jest uczelniom wyższym, które osiągnęły największy progres w dziedzinie innowacyjności kształcenia, wspierania edukacji praktycznej studentów oraz współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Podobne wpisy