Łatwiejsza rejestracja paragonów w Narodowej Loterii Paragonowej

popieram_loterieKażdy uczestnik Narodowej Loterii Paragonowej może już zarejestrować swoje paragony fiskalne za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej dla mobilnych systemów operacyjnych Android i iOS, która umożliwia oddawanie zgłoszeń bez wpisywania ręcznie danych z dowodów zakupu towarów i usług.

Aplikacja automatycznie sczytuje z paragonu takie dane jak numer identyfikacji podatkowej (NIP) podatnika, który wystawił paragon, numer kasy fiskalnej, datę oraz kwotę. Umożliwia również wpisanie i zapamiętanie adresu e-mail i numeru telefonu uczestnika, co powoduje przepisanie tych danych do formularza zgłoszeniowego loterii. Narzędzie nie zbiera danych ani zdjęć paragonów.

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play w systemie operacyjnym Android i z Appstore dla systemu iOS. Ikoną aplikacji jest logo loterii. Link do pobrania jest dostępny również na stronie Narodowej Loterii Paragonowej .

Zachęcamy do instalowania aplikacji i jeszcze łatwiejszego oddawania zgłoszeń do loterii. Cenne nagrody czekają, a najbliższe losowanie już 19 grudnia.

Branżą premiowaną w IV kw. 2016 r. w Narodowej Loterii Paragonowej jest „działalność taksówek osobowych”. Każdy, kto w ostatnim kwartale 2016 r. zarejestruje paragon fiskalny od taksówkarza na stronie Narodowej Loterii Paragonowej, będzie mieć szansę na wygranie Opla Insignii.

W loterii może wziąć udział każdy paragon fiskalny wystawiony na kwotę minimum 10 zł. Uczestnikami loterii mogą być osoby, które ukończyły 18 lat i zarejestrują paragon na loteriaparagonowa.gov.pl .

Przypominamy, że nadal trwa akcja skierowana do przedsiębiorców popierających Narodową Loterię Paragonową.

Cenisz uczciwość w interesach? Działasz na jasnych zasadach bo zależy ci, aby budować zdrową konkurencję? Jeśli te wartości są ci bliskie, zadeklaruj swoje poparcie dla idei uczciwej konkurencji i Narodowej Loterii Paragonowej

1. Pobierz banner, plakat lub ulotkę z estrony internetowej Narodowej Loterii Paragonowej.
Materiały znajdziesz w zakładce „Do pobrania”.
2. Wykorzystaj je na swojej stronie internetowej lub sklepie, placówce itp.
3. Wyślij e-mailem zdjęcie lub zrzut strony internetowej, które potwierdzą twoje zaangażowanie w loterię, na adres popieram@loteriaparagonowa.gov.pl
4. Logo lub nazwa twojej firmy zostaną zamieszczone na stronie Narodowej Loterii Paragonowej.

Podobne wpisy