|

Koncert Anny Marii Jopek

koncertFundacja Edukacyjna Pro Musica i Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie organizują Koncert Anny Marii Jopek w ramach 12. Międzynarodowych Leszczyńskich Warsztatów Jazzowych.

W piątek, 12 sierpnia odbędzie się koncert Anny Marii Jopek. Anna Maria Jopek to polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów oraz producentka nagrań. Jest także zdobywczynią 9 złotych płyt i 7 platynowych.

W 1997 roku wokalistka reprezentowała Polskę podczas 42. finału Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem „Ale jestem”, z którym ostatecznie zajęła 11. miejsce. Kilka miesięcy później ukazał się jej debiutancki album studyjny pod tym samym tytułem, który zdobył status złotej płyty.

Natomiast 3 maja 2015 roku artystka została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej oraz za popularyzowanie polskiej muzyki w świecie.

Koncert odbędzie się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie przy ul. Bolesława Chrobrego 3a. Początek o godz. 20:00.

Bilety na koncert w cenie 60 zł do nabycia w kasie MOK-u w godz. 8:00-15:00 i w Informacji Turystycznej przy ul. Słowiańskiej.

Podobne wpisy