Duńczyk zostaje w Unii Leszno

peterzamyslonyPeter Kildemand jest trzecim zawodnikiem Fogo Unii Leszno, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z klubem na kolejny sezon.

Wiedziałem, że Unia to profesjonalnie zarządzany klub i tu mogę się rozwijać sportowo. Z pewnością w przyszłym sezonie będę chciał pojechać lepiej i zrehabilitować się przede wszystkim kibicom w Lesznie. Nie mogę się już doczekać, aby ponownie ścigać się na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Wiążę z sezonem 2017 duże nadzieje i chciałbym wrócić do świetnej dyspozycji i być mocnym punktem Byków – skomentował na łamach oficjalnego serwisu klubowego Duńczyk, krótko po przedłużeniu umowy z FOGO Unią Leszno.

Sezon 2016 dla Petera nie był dobry i sam zawodnik o tym doskonale wie. Rozmawialiśmy z nim, wyciągnęliśmy wnioski i mamy nadzieję, że Duńczyk odpłaci się dobrym wynikiem w przyszłym roku. Jest to zawodnik o agresywnym stylu jazdy i pasuje do naszej koncepcji składu. Uważam, że będziemy mieli jeszcze z tego chłopaka dużo pożytku – skomentował przedłużenie kontraktu z Pająkiem prezes Piotr Rusiecki.

Podobne wpisy