|

Czwartek w Lesznie

100_1135

Czwartek w Lesznie to wiele ciekawych wydarzeń. Sprawdź, dokąd można się dziś wybrać.

Leszczyński Klaster Budowlany organizuje bezpłatną konferencję „Jak skorzystać na odnawialnych źródłach energii?” Miejscem spotkania jest Inkubator Przedsiębiorczości przy ul. Geodetów 1. Konferencja potrwa w godz. 10:00 – 14:00

O godz. 11:00 w auli PWSZ Leszno odbędzie się Uroczysta Sesja Rady Miejskiej – 1050-Lecie Chrztu Polski. Początek o godz. 11:00.

W Leszczyńskim Centrum Biznesu przy ul. Geodetów 1 odbędzie się wernisaż wystawy Pauliny Kowalczyk „Cherish(ed) illusions”. Organizatorami wystawy są: Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych oraz Leszczyńskie Centrum Biznesu. Otwarcie o godz. 12:00. Wystawa będzie czynna do 28 października 2016 r.

Instytut Rozwoju organizuje warsztat szkoleniowy „Czy smakowanie chwili jest możliwe”. Spotkanie odbędzie się w Instytucie Rozwoju przy ul. Królowej Jadwigi 25/11. Liczba uczestników to maksymalnie 10 osób. Początek o godz. 17:00. Wstęp: Płatny – 40 zł za 2 godziny szkolenia.

Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury organizuje wieczór Poetycko – Muzyczny „Wiosna z Pegazem” z promocją Zeszytu Literackiego LSTK nr 21 pt. „Zegar i serce”. Wystąpią poeci z Leszna i regionu. Wieczór poprowadzą Ryszard Biberstajn i Marek Klupś. Miejscem spotkania jest leszczyński ratusz. Na gości czeka także wystawa XV Małe Konfrontacje. Wystawę można zobaczyć w „Galerii w Ratuszu” na III piętrze. Impreza jest współfinansowana przez miasto Leszno. Początek o godz. 17:00. Wstęp Wolny.

(MAT)

Podobne wpisy