Michał Samolak przenosi się do Kołobrzegu
Michał Samolak po sezonie spędzonym w barwach Novimex Polonii 1912 Leszno żegna się z klubem. W minionych rozgrywkach zawodnik wystąpił w 27 spotkaniach, zdobywając dla drużyny łącznie 49 punktów. W swoim dorobku zapisał na koncie również 45 zbiórek, z czego 7 w ataku i 38 w obronie, a także 33 asysty.
Poznaliśmy już także nową drużynę koszykarza. Michał Samolak został oficjalnie ogłoszony nowym zawodnikiem klubu Kotwica Port Morski Kołobrzeg, co oznacza, że w nadchodzącym sezonie wciąż będzie występował na pierwszoligowych parkietach.
Czytaj także:
