Nerwowa kontrola na Poznańskiej. Policja znalazła narkotyki
Policjanci z Gostynia zatrzymali 27-latka, przy którym znaleziono blisko 143 gramy narkotyków. Do kontroli doszło na ul. Poznańskiej.
Funkcjonariusze patrolujący miasto zatrzymali do kontroli samochód marki Seat. Pojazdem podróżowało czterech mężczyzn. Uwagę policjantów zwróciło ich nerwowe zachowanie.
Podczas kontroli przy 27-latku znaleziono trzy woreczki. Dwa zawierały biały proszek, trzeci susz roślinny. Wstępne badanie testerem wykazało, że zabezpieczone substancje to metamfetamina i marihuana.
Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 143 gramy środków odurzających i substancji psychotropowych.
27-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia.
Źródło: KPP Gostyń
Czytaj także:
