Trzecie miejsce Młodych Byków w Toruniu

Szósta runda rozgrywek U-24 Ekstraligi odbyła się na Motoarenie w Toruniu, gdzie oprócz gospodarzy zmierzyły się drużyny z Leszna, Wrocławia i Częstochowy. Zawodnicy Unii Leszno, po zajęciu ostatniego miejsca przed tygodniem w Gorzowie, tym razem uplasowali się na trzeciej pozycji ex aequo z Włókniarzem Częstochowa.

Leszczynianie zgromadzili w Toruniu 20 punktów, a liderem zespołu był Kacper Mania – zdobywca 9 punktów i bonusu w pięciu startach.

Co ciekawe, runda ta miała dwóch zwycięzców – po 34 punkty wywalczyli zarówno toruńscy juniorzy, jak i młodzieżowcy z Wrocławia.

Agromix Polcopper Unia Leszno – 20 pkt.

5. Kuba Wojtyńka 0 (0, 0, 0, -)

6. Cooper Rushen 6 (1, 1, 1, 2, 1)

7. Kacper Mania 9+1 (2, 1, 3, 1*, 2)

8. Emil Konieczny 5+1 (1*, 3, 0, 1)

18. Filip Gano 0 (0)

Czytaj także: